Všechny dílčí projekty jsou dokončeny – rozhledny, vyhlídky a turistické trasy jsou přístupné veřejnosti. PROTO VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ!!!

Obec Albrechtice v Jizerských horách zahajuje soutěž v rámci přeshraničního projektu „Rozhledny, vyhlídky a turistické trasy v příhraničních horách“.

Výhrou v soutěži je limitovaná sada upomínkových per v korkové krabičce, která byla vyrobena přímo pro tento projekt. Sad je celkem 70 kusů a soutěž bude probíhat do rozdání všech sad.

Co je třeba udělat, abychom Vám mohli výhru předat?

Je třeba navštívit všechny 3 partnerské projekty:

1) rozhlednu na Světlém vrchu,

2) rozhlednu na Tanvaldském Špičáku,

3) a alespoň 1 z 5 vyhlídek ve Sklářské Porebě (skalní útvar Karczmarz, Złoty Widok – Zlatá vyhlídka, vyhlídka u železničního nádraží, Zbojnické skály a vyhlídka u Zatáčky smrti nacházející se mezi Sklářskou Porubou a Świeradow Zdrój).

Fotografie musí být vyfocena tak, aby na ní byl vidět obličej soutěžícího; a tak, aby z ní bylo jednoznačně patrné, na kterém místě byla pořízena. Nejvhodnější je pořízení  fotografie u informační cedule projektu s názvem místa.

Soubor 3 fotografií pošlete na e-mail: podatelna@albrechtice-jh.cz, a do e-mailu napište svojí adresu, na kterou pera doručit; NEBO se zastavte osobně na Obecním úřadě Albrechtice v Jizerských horách, zde pořídíme z fotografií kopie a pera Vám předáme osobně.

PolandCzech